17 lipca – XVI Niedziela w ciągu roku

1. Planujmy tak wakacyjny odpoczynek, aby był w nim czas na niedzielną i świąteczną Mszę świętą.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 23. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, patrona podróżujących. Po każdej Mszy świętej będzie poświęcenie pojazdów.
Ofiary składany przy tej okazji przeznaczone zostaną na środki transportu dla misjonarzy w ramach MIVA Polska.

3. Również w przyszłą niedzielę w godzinach od 9:00 do 13:30 przed naszym kościołem będzie kolejna akcja oddawania krwi – bezcennego daru, którego w okresie wakacyjnych szczególnie brakuje. więcej

4. Przygotowujemy się do Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy od 24 lipca do 3 sierpnia po Mszach świętych. Grupa nr 20 tak jak w ubiegłym roku wyruszy z Kuczek 5 sierpnia.
Wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji pielgrzymki, jej przygotowaniu i poprowadzeniu prosimy o kontakt z ks. Mariuszem; tel. 724633986.

5. Trwajmy na modlitwie o pokój na Ukrainie i o ustanie epidemii.