28 sierpnia – XXII Niedziela w ciągu roku

1. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego. Na Mszę świętą o godz. 8:30 zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.
  2. W tym tygodniu:
    – w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas Mszy świętej o godz. 18:00,
    – w pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17:00 do Mszy świętej o godz. 18:00,
    – w pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa prowadzona przez Koła Żywego Różańca od godz. 17:30.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 Msza święta w intencji ofiarodawców i dobrodziejów Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę grupy nr 20. Zapraszamy wszystkich pielgrzymów. Po Mszy świętej spotkanie popielgrzymkowe przy ognisku.
  4. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego jako pomoc Kościołom na wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy. Przyjmowane są zużyte: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne, telefony komórkowe, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, akumulatory, baterie, itd. Wymieniony sprzęt należy dostarczyć na parking przed kościołem we wtorek 30 sierpnia do godz. 15:30.
  5. Trwajmy na modlitwie o pokój na Ukrainie i nawrócenie Rosji.