25 września – XXVI Niedziela w ciągu roku

1. W sobotę rozpoczyna się październik. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 16:30, zaś w niedziele po Mszy świętej o godz. 17:00.
  2. W przyszłą niedzielę w godz. 9:00-13:30 przed naszym kościołem będzie kolejna akcja poboru krwi. Zachęcamy wszystkich do podzielenia się tym bezcennym darem z potrzebującymi. O tym kto może zostać krwiodawcą można przeczytać tu.
  3. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania grup formacyjnych w naszej parafii:
    – ministranci w sobotę o godz. 10:00,
    – kandydaci do ministrantów w sobotę o godz. 11:00,
    – oaza w sobotę o godz. 11:00,
    – schola w sobotę o godz. 12:00.
  4. W sobotę XV Pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Wysokiego Koła. Początek o godz. 9:30.
  5. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu zwraca się z prośbą o ofiarowanie darów natury dla seminarium.
    Prosimy Panie i Panów Sołtysów o zorganizowanie zbiórek w poszczególnych miejscowościach.
  6. Trwajmy na modlitwie o pokój na Ukrainie i nawrócenie Rosji.