2 października – XXVII Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele po Mszy świętej o godz. 17:00, zaś w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 16:30.
  2. Dziś w godz. 9:00-13:30 przed naszym kościołem kolejna akcja poboru krwi. Zachęcamy wszystkich do podzielenia się tym bezcennym darem z potrzebującymi. O tym kto może zostać krwiodawcą można przeczytać tu.
  3. W tym tygodniu:
    – pierwsza sobota miesiąca: modlimy się w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Józefa podczas Mszy świętej o godz. 16:30;
    – pierwszy czwartek miesiąca: modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas Mszy świętej o godz. 16:30;
    – pierwszy piątek miesiąca: spowiedź od godz. 16:00.
  4. W sobotę włączając się w inicjatywę II Ogólnopolskiego Kongresu Różańcowego przeżyjemy procesję różańcową modląc się o pokój na świecie i za rodziny. Procesja rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 16:30. Przejdziemy taką samą trasą (jeśli pogoda na to pozwoli) jak w Boże Ciało.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godz. 12:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców.
  6. Intencja dla Kół Żywego Różańca na październik: modlimy się o pokój na Ukrainie i o nawrócenie Rosji.
  7. W zakrystii przyjmujemy na wypominki na przyszły rok.
  8. Prosimy Panie i Panów Sołtysów o zebranie po 30 zł na wywóz śmieci z cmentarza.