23 października – XXX Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwa różańcowe dziś po Mszy świętej o godz. 17:00, w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 16:30 (w piątek i w sobotę po Mszy świętej o godz. 17:00), w przyszłą niedzielę (po zmianie czasu na zimowy) po Mszy świętej o godz. 16:00.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby misji i misjonarzy.
  3. We wtorek kończy się nawiedzenie Obrazu Świętej Rodziny wśród mieszkańców Kuczek-Kolonii (tzw. „Zaszosie”). Po nabożeństwie różańcowym rozpocznie się nawiedzenie w rodzinach z Gzowic.
  4. W piątek rozpocznie się w naszej parafii nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła z Gargano.
    Program nawiedzenia:
    PIĄTEK, 28 października 2022
    17.00 – Nabożeństwo oczekiwania, powitanie i Msza święta na rozpoczęcie nawiedzenia.
    18.00 – Nabożeństwo różańcowe.
    18.30 – Czas osobistej modlitwy.
    21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

SOBOTA, 29 października 2022
      8.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.
      9.00 – Msza święta dla chorych i starszych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem przez przyczynę św. Michała Archanioła.
    11.00-16.00 – Czuwanie ze św. Michałem Archaniołem poszczególnych wiosek parafii.
    17.00 – Msza święta dla rodzin i modlitwy za przyczyną św. Michała Archanioła w intencji rodziców i dzieci.
    18.00 – Nabożeństwo różańcowe.
    20.00 – Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

NIEDZIELA, 30 października 2022
      8.00 – Msza święta z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
    10.00 – Msza święta z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi (kaplica w Drożankach).
    12.00 – Msza święta z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
    16.00 – Msza święta z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.
    17.00 – Nabożeństwo różańcowe.
  5. Porządek sobotniego czuwania przed Figurą św. Michała Archanioła:
    godz. 11:00-12:00 – Gzowice, Gzowice Kolonia
    godz. 12:00-13:00 – Drożanki, Piskornica, Budy Niemianowskie, Osiedle Karszówka
    godz. 13:00-14:00 – Niemianowice
    godz. 14:00-15:00 – Wojsławice, Kłonów
    godz. 15:00-16:00 – Kuczki-Kolonia, Kuczki-Wieś.
  6. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę zostaną przeznaczone na rozwój kultu św. Michała Archanioła i dla zgromadzenia księży michalitów.
  7. Od przyszłej niedzieli, po zmianie czasu na zimowy, niedzielne i świąteczne Msze święte popołudniowe będą o godz. 16:00.
  8. W zakrystii przyjmujemy na wypominki na przyszły rok.
  9. W zakrystii można nabyć kalendarze parafialne na 2023 rok.
  10. Dziękujemy mieszkańcom Kuczek-Wsi, Wojsławic, Gzowic Kolonii za złożone ofiary na wywóz śmieci z cmentarza. Dziękujemy szczególnie tym, którzy te ofiary zbierali.
  11. Dziękujemy mieszkańcom Kuczek-Kolonii za zebrane płody ziemi dla WSD w Radomiu. Szczególne podziękowania dla tych, którzy te dary zbierali.
  12. Sprzątając groby naszych bliźnich pamiętajmy, by śmieci składać w wyznaczonym do tego miejscu.