6 listopada – XXXII Niedziela w ciągu roku


  1. Ofiary dziś składane do puszek po Mszach świętych zostaną przeznaczone jako Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. W piątek Święto Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny i za poległych w jej obronie i wolności podczas Mszy świętej o godz. 17:00.
    Na ten dzień bp Marek Solarczyk udzielił dyspensy na terenie diecezji radomskiej od zachowania pokutnego charakteru piątku i od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Jednocześnie zobowiązał korzystających z dyspensy do modlitwy o pokój na świecie oraz podjęcia dzieła miłosierdzia w wymiarze jałmużny dla potrzebujących.
  3. W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej podczas Mszy świętej o godz. 12:00.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.
  5. Intencja dla Kół Żywego Różańca na listopad: modlimy się za zmarłych.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i pomogli podczas nawiedzenia Figury św. Michała Archanioła. Dziękujemy również za złożone ofiary na rozwój kultu św. Michała i dzieł prowadzonych przez księży michalitów.
  7. W zakrystii można nabyć kalendarze parafialne na 2023 rok.
  8. W zakrystii przyjmujemy również prenumeratę „Rycerza Niepokalanej” i „Różańca” na przyszły rok.