11 grudnia – III Niedziela Adwentu

1. Roraty codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 16:00.
    Od godz. 15:40 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. Dziś podczas Mszy świętej o godz. 12:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców.
  3. We wtorek Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze święte o godz. 8:00, 12:00 i 16:00. Pomiędzy Mszami możliwość adorowania Jezusa w Eucharystii.
  4. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitwy o życie chrześcijańskie naszych rodzin.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po Mszy świętej o godz. 12:00.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę w dniu spowiedzi rekolekcyjnej.
  7. Zmarł ks. Piotr Mucha, proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Gowarczowie. Od lipca 1994 roku do czerwca 1995 roku był wikariuszem w naszej parafii. więcej
  8. W zakrystii do nabycia: świece Caritas, poświęcone opłatki wigilijne oraz kalendarze parafialne.