15 stycznia – II Niedziela w ciągu roku


  1. Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się bierzmowania po Mszy świętej o godz. 12:00.
  2. We wtorek 17 stycznia Dzień Judaizmu w Kościele katolickim.
  3. W dniach od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W czwartek 19 stycznia dzień imienin bpa Henryka Tomasika.
  5. W sobotę 21 stycznia Dzień Babci, w niedzielę 22 stycznia Dzień Dziadka.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na diecezjalne środki masowego przekazu.
  7. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Dziękujemy za wszelką życzliwość, za przyjechanie po księży i odwiezienie po skończonej kolędzie, za poczęstunek. Dziękujemy tym, którzy oczekiwali na kapłana przed domem i zapraszali do mieszkania. Dziękujemy tym rodzinom, które rozumiały istotę wizyty duszpasterskiej i wszyscy byli obecni podczas wspólnej modlitwy. Dziękujemy również za zainteresowanie sprawami parafii i za złożone ofiary na utrzymanie parafii.