26 marca – V Niedziela Wielkiego Postu


 1. W Wielkim Poście:
  Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17:00
  Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o godz. 17:00, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:00.
 2. W marcu codziennie po Mszy świętej porannej odmawiamy litanię ku czci św. Józefa.
 3. Od dziś, po zmianie czasu na letni popołudniowe Msze święte niedzielne będą o godz. 17:00, zaś w dni powszednie o godz. 18:00.
 4. W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa prowadzona przez Koła Żywego Różańca od godz. 17:30.
 5. W sobotę kończy się nawiedzenie obrazu Świętej Rodziny w Piskornicy. Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane podczas nawiedzenia będzie we wtorek 4 kwietnia o godz. 18:00. Obraz na czas świąt pozostanie w kościele, następnie przejmą go rodziny z Osiedla Karszówka, gdzie peregrynacja rozpocznie się od 10 kwietnia.
 6. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej. Uroczysta procesja z palmami przed Mszą świętą o godz. 12:00.
 7. W przyszłą niedzielę przypada 18. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Zapraszamy na wieczór modlitewny ze św. Janem Pawłem II na godz. 21:00.
 8. Również w przyszłą niedzielę w godzinach od 9:00 do 13:30 przed naszym kościołem będzie kolejna okazja by oddać krew i podzielić się tym najcenniejszym darem, jaki mamy z potrzebującymi. Potrzebne są wszystkie grupy krwi, w tym czasie szczególnie grupy tzw. „minusowe” (z czynnikiem Rh-). kto może oddać krew
 9. Szkolne Koło Caritas ze szkoły podstawowej w Kuczkach-Kolonii włącza się w akcję „Pola Nadziei”. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć od wolontariuszy żonkile i wspomóc potrzebujących, szczególnie chorych na nowotwory, objętych opieką hospicyjną, a także wesprzeć zakup sprzętu do wypożyczalni Caritas.
 10. Do chorych ze spowiedzią wielkanocną udamy się w poniedziałek 3 kwietnia. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
 11. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz jałmużnę wielkopostną składamy do puszek pod chórem.
 12. Przy wyjściu z kościoła można zakupić palmy wielkanocne.
 13. Radny oraz sołtys wraz z radą sołecką z Kuczek-Kolonii zapraszają mieszkańców na zebranie do remizy OSP 30 marca 2023 roku na godz. 18:00 w sprawie kanalizacji i gazociągu.