9 kwietnia – Wielkanoc


 1. Dziś Wielkanoc, największe święto chrześcijańskie, święto triumfu Jezusa nad złem.
  Rezurekcja o godz. 6:00. Kolejne Msze święte według porządku niedzielnego.
 2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte według porządku niedzielnego.
  Ofiary składane na tacę podczas Mszy świętych zostaną przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.
 3. W poniedziałek po Mszy świętej o godz. 17:00 rozpocznie się nawiedzenie Obrazu Świętej Rodziny wśród mieszkańców Osidla Karszówka.
 4. Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Codziennie po Mszy świętej popołudniowej odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 5. Z racji trwającej oktawy Wielkanocy, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 17:00.
  Jest to też święto patronalne Caritas. Dlatego ofiary składane w tym dniu na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Caritas diecezji radomskiej.
 7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 12:00 spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej.
 8. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeżywanie nabożeństw w czasie Triduum Paschalnego. Dziękujemy służbie liturgicznej, organiście, kościelnemu, strażakom, wszystkim adorującym Jezusa w Najświętszym Sakramencie i wszystkim, którzy wzięli udział w tych nabożeństwach i trwali razem z Chrystusem już od Wielkiego Czwartku.
 9. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w oazach wakacyjnych organizowanych przez Ruch Światło-Życie diecezji radomskiej. Szczegóły i zapisy u ks. Mariusza. terminy