23 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna


  1. Dzisiejsza niedziela (III Niedziela Wielkanocna) to Niedziela Biblijna rozpoczynająca XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny i VII Narodowe czytanie Pisma świętego. W tym roku jako lekturę zaproponowana została Ewangelia wg św. Jana.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci z klasy IV przed rocznicą Pierwszej Komunii świętej.
  3. Spotkanie rodziców młodzieży z klasy VIII przygotowującej się do bierzmowania dziś po Mszy świętej o godz. 17:00.
  4. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty. Modlimy się w tym dniu o dobre urodzaje. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18:00.
  5. Również we wtorek ks. bp Marek Solarczyk obchodzić będzie imieniny. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.
  6. W przyszłą niedzielę (IV Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza) obchodzić będziemy „Niedzielę Seminaryjną”. Gościć będziemy ojca duchownego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu, modlić się będziemy za kapłanów i alumnów oraz o powołania kapłańskie. A ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na utrzymanie WSD w Radomiu.
  7. Organizujemy dwudniową pielgrzymkę autokarową w dniach 17-18 czerwca 2023 roku (sobota-niedziela) do sanktuariów Matki Bożej w Licheniu, św. Józefa w Kaliszu i św. Maksymiliana Niepokalanowie. Koszt przejazdu, noclegu i wyżywienia to 250 złotych. Zapisy wraz z zaliczką (100 zł) i szczegółowe informacje u ks. Mariusza Morawskiego.