- Dobiega końca czas wielkanocny. W tym czasie należało przyjąć Komunię Św. – kto tego nie uczynił popełnia grzech zaniedbania, bo nie wypełnił 2 i 3 przykazania kościelnego.
- W poniedziałek, drugi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Św. Msze Św. o godz.: 08.00; 10.00 (Drożanki); 12.00; 18.00. Mimo, że jest to dzień pracy, zachęcamy do udziału w Eucharystii.
- we wtorek (26.05.) Dzień Matki – pomódlmy się w ich intencji i podziękujmy za wszystko.
- W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – dzień modlitwy o świętość kapłanów.
- W przyszłą Niedzielę Uroczystość Trójcy Św.
- Msze codziennie o godz.: 07.00; 18.00 – po Mszy wieczornej nabożeństwo majowe
- Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą.
„Przyjdź, Duchu Święty, napełnij serca swoich wiernych i zapal w nich ogień swojej miłości” Amen.
Pozwólmy prowadzić się Duchowi Św., a On doprowadzi nas do świętości. Szczęść Boże.
