Uroczystą Mszą świętą rozpoczęliśmy w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Był to czas dwudziestoczterogodzinnej adoracji Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie razem z Maryją obecną w znaku figury fatimskiej. Na początku Ksiądz Proboszcz zapalił święcę, która paliła się przez cały czas czuwania, jako symbol naszej modlitwy wznoszonej do Boga.

Podczas Apelu Jasnogórskiego dziękowaliśmy za Maryję-Matkę, która jest najlepszą ze wszystkich matek. A na Mszy świętej o północy, którą sprawowali księża pochodzący z naszej parafii: ks. bp Paweł Socha oraz ks. Kazimierz Mąkosa modliliśmy się za powołanych do kapłaństwa i o nowe powołania.
Przez całą dobę był czas na osobiste spotkanie się z Chrystusem. Swoją adorację miały Kółka Różańcowe, Oaza Domowego Kościoła, Apostolat Margaretka, schola, ministranci, młodzież i dzieci. W nocy przed Najświętszym Sakramentem czuwali mieszkańcy poszczególnych miejscowości.
Mszą świętą dziękczynną i zgaszeniem świecy zakończyliśmy czas Jerycha Różańcowego w naszej parafii, a przedstawiciele parafian zawierzyli Matce Bożej rodziny naszej parafii i każdego z nas. zdjęcia