Przygotowując się do 120. rocznicy powstania naszej parafii przeżyliśmy misje święte. Prowadzili je: ks. Andrzej Jędrzejewski, proboszcz parafii św. Stefana w Radomiu oraz ks. Krzysztof Dukielski, moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie.
Był to czas szczególnego otworzenia się na słowo Boga i zastanowienie się, w jaki sposób ono może wpłynąć na naszą codzienność. Dzięki wygłoszonym homiliom mogliśmy odkryć kim jesteśmy wobec Boga i jaki On ma plan wobec nas. Odkrywaliśmy, że jesteśmy wyjątkowym stworzeniem Bożym i powołani do wspólnoty z Nim.

Dzieci i młodzież swoje rekolekcje wielkopostne przeżywali tradycyjnie w szkole. Tam po przez słowo, śpiew i przykłady uczyli się, co znaczy kroczyć drogą ku Bogu. Był też czas, by pochylić się nad cierpieniem i chorobą. Podczas specjalnej Mszy świętej kapłani udzielili chorym sakramentu namaszczenia chorych. Na cmentarzu zaś modliliśmy się za tych, którzy żyli przed nami, a dziś oczekują naszego modlitewnego wsparcia. Ważnym przeżyciem była droga krzyżowa odprawiona na ulicach naszej miejscowości, która zgromadziła bardzo wielu parafian. Wyjątkowym przeżyciem dla małżonków była Msza święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Na zakończenie misji rozważaliśmy jak podtrzymać to wielkie dziedzictwo jakim jest studwudziestoletnia historia naszej parafii oraz ponad osiemdziesięcioletnia historia naszego parafialnego kościoła. zdjęcia