29 września 1899 roku ks. bp Antoni Sotkiewicz utworzył parafię św. Józefa Oblubieńca NMP w Kuczkach. Dziś uroczyście świętowaliśmy Jubileusz 120-lecia utworzenia naszej parafii. Do tego jubileuszu przygotowaliśmy się już od dłuższego czasu. Na rok 2019 wydaliśmy kalendarz parafialny z archiwalnymi zdjęciami naszej parafii i naszego kościoła, w kwietniu przeżyliśmy misje parafialne, wydaliśmy książkę z historią naszej parafii, podczas parafialnej pielgrzymki autokarowej na Jasną Górę zawierzyliśmy Matce Bożej całą naszą parafię oraz przez trzy dni przygotowywaliśmy się do przeżycia tego wielkiego i jakże ważnego jubileuszu.
Uroczystej Mszy świętej przewodniczył pochodzący z naszej parafii ks. bp Paweł Socha, którą koncelebrowali księża pracujący przed laty w naszej parafii. Zaś witając wszystkich przybyłych ks. Proboszcz przybliżył najważniejsze wydarzenia z początków tej wspólnoty parafialnej więcej o historii naszej parafii. Zakończeniem Mszy świętej było wspólne rodzinne zdjęcie, bowiem jesteśmy jedną wielką rodziną parafialną. zdjęcia