Grupa "20" to nasza grupa pielgrzymkowa, którą tworzą pielgrzymi z parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Kuczkach, do których dołączają parafianie z parafii Miłosierdzia Bożego w Goździe oraz św. Andrzeja Boboli w Małęczynie. Grupa ta istnieje od 1991 roku. Powstała jako wotum wdzięczności za wizytę Ojca Świętego Jana Pawła II w Radomiu 4 czerwca 1991 roku i jako okazja do wzięcia udziału w VI Światowych Dniach Młodzieży w Częstochowie w dniach 10-15 sierpnia tego samego roku. Organizacją pielgrzymki zajął się pochodzący z naszej parafii ówczesny kleryk salezjański ks. Jacek Marchewka.
Do 2019 roku pielgrzymi dojeżdżali do Radomia i stamtąd rozpoczynali pielgrzymowanie wraz z całą I Kolumną Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę. W 2020 roku nastąpiła zmiana
 trasy: pielgrzymka wyruszyła bezpośrednio z Kuczek. Natomiast od 2021 roku pielgrzymka rozpoczyna się 5 sierpnia Mszą świętą w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Kuczkach, trwa dziewięć dni i kończy się 13 sierpnia Mszą świętą na Jasnej Górze. Pielgrzymi w ciągu dziewięciu dni przemierzają 206 kilometrów.

Trasa pielgrzymki:
Kuczki-Kolonia - Parznice - 20km