1. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele po Mszy świętej o godz. 17:00, w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18:00.

2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna dziś po Mszy świętej o godz. 12:00, a w dni powszednie po nabożeństwie czerwcowym. Modlimy się w tych dniach do dobre urodzaje. Przeżywając Rok św. Izydora, szczególnie jego prosimy o wstawiennictwo.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów.

4. Również w czwartek jest Dzień Ojca.

5. Spowiedź dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego:
- w poniedziałek - młodzież z klas VIII i szkół średnich,
- we wtorek - dzieci z klas IV i V,
- w środę - dzieci z klas VI i VII.
Spowiedź od godz. 17:30 do 18:00.

6. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną uczniów, nauczycieli i rodziców na godz. 8:15.

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. W przyszłą niedzielę w naszym kościele gościł będzie ks. Mirosław Bujak, misjonarz pracujący na co dzień w Kamerunie. Wygłosi do nas słowo Boże.
Ofiarami składanymi do puszek po Mszach świętych wspomożemy jego pracę na misjach.

9. Dziękujemy mieszkańcom Kuczek-Kolonii, Wojsławic, Niemianowic i Piskornicy, Gzowic i Gzowic Kolonii za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękujemy druhom z OSP Kuczki-Kolonia za wykoszenie trawy przy kościele. Dziękujemy wszystkim za udział w procesji i włączanie się aktywne w procesję i w modlitwę. Dziękujemy za udekorowanie mieszkań.

10. Dziś po Mszach świętych Szkolne Koło Caritas w Kuczkach-Kolonii zbiera ofiary do puszek na operację ortopedyczną i rehabilitację dla chorej Kingi Wosztyl.

11. Trwajmy na modlitwie o pokój na Ukrainie.

12. Z powodów technicznych zdjęcia z procesji Bożego Ciała będą umieszczone na stronie za kilka dni.

1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy.

2. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele i święta po Mszy świętej o godz. 17:00, w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18:00.

3. Jutro o godz. 18:00 w Drożankach nabożeństwo fatimskie.

4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało). Msze święte o godz. 8:00, 10:00, 12:00, 17:00 (w Drożankach o godz. 15:00). W tym dniu nie wystarczy być na procesji, ale należy przede wszystkim uczestniczyć we Mszy świętej.
Po Mszy świętej o godz. 10:00 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy.
Ołtarze przygotowują:
- przy domu strażaka - mieszkańcy Kuczek-Kolonii,
- przy posesji p. Borkowskich - mieszkańcy Wojsławic,
- przy szkole - mieszkańcy Niemianowic i Piskornicy,
- przy posesji p. Chebdowskich - mieszkańcy Gzowic i Gzowic Kolonii.
Udekorujmy także domy na trasie procesji.
Zapraszamy do udziału w procesji w Boże Ciało i przez całą oktawę strażaków, dziewczynki do sypania kwiatków (próba sypania kwiatków jutro po nabożeństwie czerwcowym), chłopców w strojach komunijnych.

5. Od piątku oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w dni powszednie po nabożeństwie czerwcowym, a w niedzielę po Mszy świętej o godz. 12:00. Modlimy się w tych dniach do dobre urodzaje. Przeżywając Rok św. Izydora, szczególnie jego prosimy o wstawiennictwo.

6. Trwajmy na modlitwie o pokój na Ukrainie.

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00 i 18:00.

3. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele po Mszy świętej o godz. 17:00, w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18:00.

4. W środę 20. rocznica śmierci ks. Czesława Jeromina. Msza święta za śp. ks. Czesława o godz. 7:00.

5. W czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dzień modlitw w intencji świętości kapłanów.

6. W sobotę pielgrzymka autokarowa do Stoczka Klasztornego, Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7:00.
Osoby, które nie dokonały jeszcze pełnej wpłaty, proszone są o dopełnienie tego do poniedziałku 6 czerwca.

7. Dzień skupienia dla narzeczonych w najbliższą sobotę o godz. 10:00 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Błotnicy.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej.

9. Intencja dla Kół Żywego Różańca na czerwiec: modlimy się o świętość naszych rodzin i małżeństw.

10. Trwajmy na modlitwie o pokój na Ukrainie.