1. W czasie Wielkiego Postu Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16:00, zaś w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:00, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17:00.

2. Dziś przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami - Dzieło Pomocy "Ad Gentes". Po Mszach świętych ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc ten cel.

3. W wtorek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, odpust parafialny.
Msze święte o godz. 8:00, 12:00 i 17:00 (w Drożankach o godz. 10:00). O godz. 12:00 uroczysta suma.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych zbiórka do puszek na Caritas - jałmużna wielkopostna.

5. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego składamy do puszki pod chórem.

6. Są jeszcze wolne miejsca na dwudniową pielgrzymkę autokarową w dniach 15-16 czerwca 2019 roku (sobota-niedziela) do Kalisza, Gniezna i Torunia. szczegóły

7. Zachęcamy młodzież i dzieci do zapisów na wakacyjne rekolekcje Ruchu Światło-Życie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Mariusza. terminy

1. W czasie Wielkiego Postu Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16:00, zaś w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:00, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17:00.

2. Dziś podczas Mszy o godz. 12:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców.

3. W marcu codziennie po Mszy świętej porannej odmawiamy Litanię do św. Józefa, patrona naszej parafii.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami - Dzieło Pomocy "Ad Gentes". Po Mszach świętych ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc ten cel.

5. Dzień skupienia dla narzeczonych w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Błotnicy w najbliższą sobotę. Początek o godz. 10:00.

6. W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie Misteria Męki Pańskiej w soboty Wielkiego Postu o godz. 15:30 i 18:00.

7. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów ułożenia kostki (opaski wokół kościoła i na schodach do kościoła).

8. Organizujemy dwudniową pielgrzymkę autokarową w dniach 15-16 czerwca 2019 roku (sobota-niedziela) do Kalisza, Gniezna i Torunia.
W programie m.in.:
- Narodowe Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu,
Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu,
- Ostrów Lednicki – miejsce chrztu Mieszka I,
- Pola Lednickie – miejsce spotkań młodych i muzeum św. Jana Pawła II,
- Włocławek – miejsce męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
Koszt pielgrzymki (przejazdu, noclegu i posiłków): 190 zł. Ponieważ należy potwierdzić ilość noclegów w hotelu zapisy do dnia 28 kwietnia. Zapisy z zaliczką 50 zł. w kancelarii, zakrystii lub bezpośrednio u ks. Mariusza.

9. Zachęcamy młodzież i dzieci do zapisów na wakacyjne rekolekcje Ruchu Światło-Życie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Mariusza. terminy

10. Dyrektor PSP im. Jana Pawła II w Kuczkach-Kolonii informuje, że prowadzone są zapisy dzieci urodzonych w latach 2013-2015 do oddziałów przedszkolnych. Jednocześnie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na spotkanie rekrutacyjne i zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w szkole 12 marca o godz. 10:00.

1. Dziś rozpoczynamy 52. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

2. Dziś po Mszy o godz. 12:00 spotkanie członków i członkiń Kół Żywego Różańca.

3. W marcu codziennie po Mszy świętej porannej odmawiamy Litanię do św. Józefa, patrona naszej parafii.

4. Jutro Uroczystość św. Kazimierza, patrona diecezji radomskiej.

5. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. Zachęcamy do podjęcia w tym czasie osobistego umartwienia.
W
środę popielcową Msze święte z posypaniem głów popiołem o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach) i 17:00.
W tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli tzw. jakościowy i ilościowy.
Także w tym dniu przypada pierwsza środa miesiąca. Podczas Mszy świętej o godz. 17:00 modlimy się za pracujących za granicą i za ich rodziny.

6. W czasie Wielkiego Postu droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16:00, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17:00. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16:00.

7. W pierwszy czwartek miesiąca podczas Mszy świętej o godz. 17:00 modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych. Zapraszamy oazę, ministrantów, scholę.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 12:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców.

9. Intencja dla Kół Żywego Różańca na marzec: modlimy się o dobre przeżycie misji parafialnych.

10. Organizujemy dwudniową pielgrzymkę autokarową w dniach 15-16 czerwca 2019 roku (sobota-niedziela) do Kalisza, Gniezna i Torunia.
W programie m.in.:
- Narodowe Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu,
Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu,
- Ostrów Lednicki – miejsce chrztu Mieszka I,
- Pola Lednickie – miejsce spotkań młodych i muzeum św. Jana Pawła II,
- Włocławek – miejsce męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

11. W piątek 8 marca przed Urzędem Gminy w Goździe w godzinach od 10:00 do 17:00 będzie można oddać krew dla 7-letniej Marty Malewicz.

12. Została wymieniona kostka na schodach przed kościołem, ułożona została też opaska z kostki wokół murów kościoła. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na ten cel.