1. Trwają wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o niedzielnej i świątecznej Mszy świętej oraz o codziennej modlitwie.

2. W poniedziałek od godz. 17:00 spotkanie z narzeczonymi w poradnictwie rodzinnym.

3. We wtorek spotkanie narzeczonych z księdzem (ostatnie spotkanie z cyklu dziesięciu spotkań) o godz. 19:00.

4. intencja dla Kół Żywego Różańca na lipiec: modlimy się o szczęśliwe zbiory i błogosławieństwo dla rolników.

5. Lipiec jest poświęcony czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do codziennego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa w domach.

6. Został ukończony parking przed kościołem. Całkowity koszt to 27921 złotych. Prosimy sołtysów o zebranie ofiar w wysokości 40 złotych od rodziny.

7. Dziękujemy dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom oraz młodzieży bierzmowanej za ofiary na potrzeby misji.

8. Przypominamy, że nie ma już limitu co do ilości osób w kościele, ale nadal jest obowiązek zakrywania ust i nosa.

9. Zachęcamy do trwania we wspólnej modlitwie różańcowej w rodzinach o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii.

1. Nabożeństwo czerwcowe dziś Po Mszy świętej o godz. 17:00, zaś jutro i we wtorek po Mszy o godz. 18:00. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

2. Dziś dwadzieścia dwoje dzieci przystąpiło do Pierwszej Komunii świętej.
Dziękujemy rodzicom i dzieciom za ufundowanie ornatu dla parafii.

3. Jutro Uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach) i 18:00.

4. Próba dla młodzieży przed bierzmowaniem we wtorek po nabożeństwie czerwcowym.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w środę modlimy się za pracujących za granicą i za ich rodziny za wstawiennictwem św. Józefa podczas Mszy świętej o godz. 18:00,
- w czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas Mszy świętej o godz. 18:00,
- w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17:00 do Mszy świętej o godz. 18:00,
do spowiedzi zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania,
- w sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa prowadzona przez Koła Żywego Różańca od godz. 17:30.

6. W sobotę młodzież przyjmie sakrament bierzmowania podczas Mszy świętej o godz. 12:00.

7. Lipiec jest poświęcony czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do codziennego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa w domach.

8. Rozpoczęły się wakacje. Nie zapominajmy w tym czasie o niedzielnej i świątecznej Mszy świętej oraz o codziennej modlitwie.

9. Przypominamy, że nie ma już limitu co do ilości osób w kościele, ale nadal jest obowiązek zakrywania ust i nosa.

10. Zachęcamy do trwania we wspólnej modlitwie różańcowej w rodzinach o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii.

11. Instytut Teologiczny w Radomiu prowadzi rekrutację na rok akademicki 2020/2021. szczegóły

12. Druhowie z OSP w Kuczkach-Kolonii dziękują za wsparcie renowacji sztandaru i tablicy pamiątkowej.

1. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy o godz. 18:00, zaś w niedziele po Mszy o godz. 17:00.

2. We wtorek Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych ojcach w modlitwie i nie tylko.

3. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego od godz. 17:30
- we wtorek: klasy V i VI
- w środę: klasy VII i VIII
- w czwartek: szkoły ponadpodstawowe.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 8:00 uczniów, nauczycieli i rodziców.

6. W sobotę spowiedź dla dzieci przed Pierwszą Komunią świętą oraz ich rodziców i rodzeństwa o godz. 9:00.

7. W przyszłą niedzielę dzieci z klasy III przystąpią do Pierwszej Komunii świętej podczas Mszy świętej o godz. 10:00.

8. W przyszłą niedzielę Msza święta w Drożankach o godz. 15:00.

11. Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu przyjmuje kandydatów pragnących poświęcić się służbie Bożej w kapłaństwie. Tych, którzy odczytują w sobie głos Chrystusowego wezwania na drogę kapłańską, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną do rektoratu z następującymi dokumentami: podanie do księdza rektora seminarium, życiorys, metryka chrztu i bierzmowania, świadectwo dojrzałości (w przypadku konieczności poprawki matury, świadectwo dojrzałości można dostarczyć do 30 września 2020), świadectwo ukończenia szkoły średniej, opinie księdza proboszcza i katechety, ksero dowodu osobistego, zaświadczenie lekarskie dla kandydatów na studia, 4 fotografie (podpisane). Czas zgłoszeń: do 18 września 2020.

12. Tradycyjnie, 25 czerwca, o godz. 9:00 w radomskiej katedrze rozpocznie się XXXI Piesza Pielgrzymka do Niepokalanowa w intencji trzeźwości. W tym roku w sposób szczególny zachęcamy również do pielgrzymowania duchowego – wszystkie konferencje, Msze święte i apele będą transmitowane w internecie.

13. 2 lipca 2005 roku został uroczyście ukoronowany, dzięki decyzji św. Jana Pawła II, koronami papieskimi, Obraz Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. Zbliża się 15. rocznica tego, doniosłego wydarzenia. W dniu 2 lipca 2020 roku będziemy przeżywali jubileuszowe dziękczynienie za dar Bożego Miłosierdzia, za NMP Matkę Miłosierdzia oraz za koronację Obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej. Będzie to także diecezjalne dziękczynienie za Osobę i pontyfikat św. Jana Pawła II, który odegrał niezwykłą rolę w historii Kościoła, świata, naszej Ojczyzny oraz wielu z nas. Początek uroczystości o godz. 16:00.

14. W czwartek 25 czerwca o godz. 18:00 przed remizą w Kuczkach-Kolonii odbędzie się spotkanie dotyczące przeprowadzenia kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Kuczki-Kolonia, Kuczki-Wieś i Niemianowice.