1. Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy świętej o godz. 12:00.

2. W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa prowadzona przez Kółka Żywego Różańca od godz. 16:00.

3. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego.
Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy świętej.
Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone dla zakonów klauzurowych. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego i modlimy się w tym dniu za wszystkie siostry zakonne i braci zakonnych.

4. Gromnice można nabyć w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci z klasy III przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej podczas Mszy świętej o godz. 12:00.

1. Dziś przypada dzień imienin Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika. Polecajmy go w naszych modlitwach.

2. Dziś po Mszach świętych zbiórka do puszek na diecezjalne środki społecznego przekazu.

3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Przypominamy o przypadającym w tym tygodniu we wtorek Dniu Babci i w środę Dniu Dziadka.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy świętej o godz. 12:00.

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego. Jest to koniec liturgicznego okresu bożonarodzeniowego. Kolędy tradycyjnie możemy śpiewać do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego.

2. Dziś podczas Mszy świętej o godz. 12:00 spotkanie przed I Komunią świętą dzieci z klasy III wraz z rodzicami.

3. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W przyszłą niedzielę przypada dzień imienin Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika. Polecajmy go w naszych modlitwach.

5. Po Mszach świętych w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na diecezjalne środki społecznego przekazu.

6. W zakrystii są do nabycia parafialne kalendarze na rok 2020.

7. Kończymy wizytę duszpasterską w tym tygodniu:
- poniedziałek (13.01) - od godz. 9:00 Gzowice (od nru 1 do 59)