1. Dziś rozpoczynamy Adwent - czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i powtórnego przyjścia Jezusa na ziemię na końcu świata.

2. W Adwencie Roraty codziennie w dni powszedni o godz. 16:00. Zapraszamy do śpiewu Godzinek ku czci NMP od godz. 15:40.

3. W tym tygodniu:
- pierwsza środa miesiąca - modlimy się za pracujących za granicą ze wstawiennictwem św. Józefa podczas Mszy świętej o godz. 16:00.
- pierwszy czwartek miesiąca - modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas Mszy świętej o godz. 16:00; spowiedź młodzieży przygotowującej się do bierzmowania od godz. 15:30.
- pierwszy piątek miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 15:00 do Mszy świętej o godz. 16:00.
- pierwsza sobota miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa prowadzona przez Koła Żywego Różańca od godz. 15:00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Dariusz Olender, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Sadkowie. Ofiarami składanymi na tacę wspomożemy dokończenie budowy kościoła w Sadkowie.

5. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 12:00 modlić się będziemy w intencji ks. Proboszcza Wiesława, który w przyszłym tygodniu obchodzić będzie imieniny.

6. Także w przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godz. 12:00 zapraszamy dzieci z klasy III wraz z rodzicami na spotkanie przygotowujące do Pierwszej Komunii świętej.

7. Przyszła niedziela to dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiarami składanymi po Mszach świętych do puszek możemy wspomóc mieszkających tam katolików.

8. W sobotę 5 grudnia Dzień Skupienia Narzeczonych w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Błotnicy. Początek o godz. 10:00. Zachęcamy narzeczonych, którzy w przyszłym roku zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa do wzięcia udziału w tym dniu skupienia, bowiem nie wiadomo jak w przyszłym roku rozwinie się sytuacja epidemiologiczna.

9. Zachęcamy do trwania we wspólnej modlitwie różańcowej w intencji ustania epidemii.

10. W zakrystii możemy nabyć poświęcone opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, kalendarze parafialne i kalendarze Caritas.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - ostatnia niedziela roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny.

2. Dziś podczas Mszy świętej o godz. 12:00 pięciu chłopców zostało włączonych do grona ministrantów. Cieszymy się ich decyzją i życzymy gorliwości w Służbie Liturgicznej Ołtarza.

3. Zachęcamy do trwania we wspólnej modlitwie różańcowej w intencji ustania epidemii.

4. W imieniu państwa Ochalów z Wojsławic dziękujemy za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na pomoc dla nich.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Modlimy się za tych, którzy zginęli lub zostali ranni w wypadkach na drodze.

2. Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po Mszy świętej o godz. 12:00.

3. Również dziś ofiary składane do puszek po Mszach świętych będą przeznaczone na pomoc rodzinie Ochalów z Wojsławic, którzy ucierpieli wskutek pożaru.

4. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.

5. Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich z Wojsławic i Kuczek-Kolonii za zorganizowanie kwiatów i udekorowanie nimi kościoła i krzyży przydrożnych.

6. W zakrystii można zakupić nasze kalendarze parafialne na 2021 rok.

7. Zachęcamy do trwania we wspólnej modlitwie różańcowej w intencji ustania epidemii.