1. Dziś Msze święte o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00, 13:00, 17:00.

2. Dzisiejsza Niedziela Biblijna i Narodowe Czytanie Pisma świętego (w tym roku do przeczytania została zaproponowana Ewangelia wg św. Marka) rozpoczyna Tydzień Biblijny.

3. Dziś przed naszym kościołem w godz. od 9:00 do 14:00 można oddać krew w ambulansie z RCKiK w Radomiu.

4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś po Mszy świętej o godz. 13:00.

5. Msza święta ku czci św. Józefa i zawierzenie rodzin św. Józefowi w środę o godz. 18:00.

6. W piątek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.
W tym dniu, mimo piątku, z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się za powołanych i o powołania kapłańskie.
Ofiarami składanymi na tacę wspomożemy Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.

8. W przyszłą niedzielę w liturgii będziemy wspominać św. Marka. Jest to dzień modlitw o dobre urodzaje.

9. Od przyszłej niedzieli Msze święte według tradycyjnego porządku, czyli o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00, 17:00.

10. Trwajmy na modlitwie różańcowej w intencji ustania epidemii.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
Msze święte o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00, 13:00, 17:00. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00.

2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców dziś podczas Mszy świętej o godz. 13:00.

3. Msza święta ku czci św. Józefa i zawierzenie rodzin św. Józefowi w środę o godz. 18:00.

4. W środę 14 kwietnia przypada Święto Chrztu Polski.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną i Narodowe Czytanie Pisma świętego. W tym roku do przeczytania została zaproponowana Ewangelia wg św. Marka.
Niedziela Biblijna rozpocznie Tydzień Biblijny.

6. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00, 13:00, 17:00.

7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 13:00.

8. W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem w godz. od 9:00 do 14:00 będzie można oddać krew w ambulansie z RCKiK w Radomiu.

9. Trwajmy na modlitwie różańcowej w intencji ustania epidemii.

10. W trwającym Roku Świętego Józefa, w parafii św. Brata Alberta w Radomiu (osiedle Prędocinek), odbywają się spotkania dla mężczyzn, ojców rodzin z cyklu „Mężni w wierze”. Jest to cykl 30 spotkań dla mężczyzn, ojców, które odbywają się w każdą środę w kościele św. Brata Alberta. Początek o godz. 20:00. Ze względu na pandemię jest możliwość skorzystania z transmisji online.
Zapraszamy mężczyzn, ojców, którzy chcą przewodzić w wierze, dawać przykład, pokazywać obraz ojcostwa, człowieka, który nie wstydzi się wiary. Tak było w naszej tradycji, że ojciec, mężczyzna prowadzi swoją rodzinę, swój dom do Boga, do wiary, do Kościoła. To zaproszenie kierowane jest do mężczyzn, ojców z całej diecezji.
Spotkanie rozpoczyna modlitwa wieczorna Kościoła, czyli nieszpory. Chcemy w ten sposób pokazać piękno modlitwy Psalmami, które pokazują piękno wnętrza człowieka i jego relacji z Bogiem. Po nieszporach konferencja przybliżająca biblijne postacie mężczyzn. Od praojca Adama, przez np. Kaina, Abla, Abrahama, Józefa, Mojżesza, Dawida, Salomona, po postacie z Nowego Testamentu, a także świętych mężczyzn z dziejów Kościoła. Po nieszporach i konferencji zawierzenie rodzin św. Józefowi. Konferencję prowadzą księża z parafii i zaproszeni goście duchowni i świeccy.

11. Ogłoszenie Wójta Gminy Gózd dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego.

1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Największe i najważniejsze chrześcijańskie święto.
Msze święte o godz. 6:00, 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00, 13:00, 16:00, 17:00.

2. Jutro drugi dzień świąt Wielkiej Nocy. Msze święte o godz. 7:00, 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00, 13:00, 17:00.
Ofiarami składanymi na tacę w tym dniu wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4. Trwamy w nowennie przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Codziennie w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18:00 (dziś po Mszy świętej o godz. 16:00, a jutro po Mszy świętej o godz. 17:00) Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. Przyszła niedziela, to Niedziela Miłosierdzia Bożego.
Msze święte o godz. 8:00, 10:00 (w Drożankach), 12:00, 13:00, 17:00. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00.

6. W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców na Mszy świętej o godz. 13:00.

7. W piątek, ze względu na oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. Intencja dla Kół Żywego Różańca na kwiecień: modlimy się w intencji rodzin naszej parafii, o umocnienie wiary.

9. Dziękujemy rodzinie Stachowiczów za kwiaty wokół kościoła.

10. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w liturgię Triduum Paschalnego; Służbie Liturgicznej Ołtarza, p. Kościelnemu, p. Organiście, Strażakom. Dziękujemy tym, którzy mimo obostrzeń uczestniczyli w nabożeństwach Triduum Paschalnego i trwali na adoracji przy Grobie Chrystusa.

11. Trwajmy na modlitwie różańcowej w intencji ustania epidemii.