Rekolekcje wielkopostne

W tym roku rekolekcje wielkopostne zbiegły się razem z odpustem parafialnym ku czci św. Józefa. Poprowadził je ks. Ryszard Robakiewicz, pallotyn pracujący w Domu Opieki we Wrzosowie. W wygłoszonym słowie podkreślał jak wielką miłością obdarował nas Bóg, czym jest i jaką wartością sakrament pokuty oraz sakrament Eucharystii. Podkreślił także osoby Maryi oraz świętego Józefa jako wzory dla każdego chrześcijanina. Tradycyjnie dzieci i młodzież rekolekcje przeżywała w szkole, by tam odkrywać swoje miejsce w świecie, w narodzie i w Kościele. Owocem spotkań rekolekcyjnych były wykonane przez uczniów makiety naszego kościoła parafialnego, które możemy obejrzeć będąc w kościele, lub w galerii zdjęć.