11 czerwca – X Niedziela w ciągu roku

1. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele po Mszy świętej o godz. 17:00, a w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18:00.
  2. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła dziś po Mszy świętej o godz. 12:00, zaś w dni powszednie po nabożeństwie czerwcowym. Modlimy się wtedy o dobre urodzaje.
  3. We wtorek o godz. 18:00 w Drożankach nabożeństwo fatimskie.
  4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków, ziół i kwiatów.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. W sobotę pielgrzymka autokarowa do Lichenia, Niepokalanowa i Kalisza. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7:00.
    Wszystkich, którzy nie uregulowali jeszcze opłaty, prosimy o dokonanie tego przed wyjazdem.
  8. Dziękujemy za udekorowanie ołtarzy na Boże Ciało mieszkańcom poszczególnych miejscowości, dziękujemy dziewczynkom, które sypały kwiatki, druhom z OSP, Kołom Żywego Różańca, wszystkim czynnie włączającym się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji. Dziękujemy za udekorowanie domów na trasie procesji. I wszystkim za liczny udział, za skupienie, śpiew i modlitwę w czasie procesji. zdjęcia