2 lipca – XIII Niedziela w ciągu roku


 1. Lipiec jest miesiącem poświęconym Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do codziennego odmawiania w rodzinach, lub indywidualnie Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa.
 2. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych podczas Mszy świętej o godz. 18:00.
 3. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17:00 do Mszy świętej o godz. 18:00.
 4. Intencja dla Kół Żywego Różańca do modlitwy na miesiąc lipiec: modlimy się o dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory oraz o Boże błogosławieństwo w pracy rolników.
 5. W czasie wakacji tak planujmy urlopy, by był czas na niedzielną Mszę świętą i codzienną modlitwę.
 6. Ogłoszenie dotyczące Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę:
  Przypominamy, że 5 sierpnia Mszą świętą o godz. 9:00 rozpocznie się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii. Zapisy będą prowadzone od 30 lipca do 4 sierpnia włącznie. Zachęcamy do udziału.
  Zachęcamy również do włączenia się w przygotowanie pielgrzymki, zaangażowania się w służby pielgrzymkowe (muzyczną, medyczną, porządkową, bagażową, etc.). Wszyscy, którzy chcą pomóc w organizacji pielgrzymki proszeni są o kontakt z Przewodnikiem Grupy nr 20, ks. Mariuszem Morawskim, najlepiej pod numerem telefonu: 724633986, lub poprzez pocztę elektroniczną: kontakt@parafiakuczki.pl
  Można już pobrać bezpłatną aplikację pielgrzymki radomskiej:
  sklep Apple: https://apps.apple.com/pl/app/ppdr/id6448450638?l=pl
  sklep Google: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.pielgrzymappka.radomska