3 września – XXII niedziela zwykła

1. Jutro (4 września) rozpoczęcie roku szkolnego. Msza święta o godzinie 8⁰⁰. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
  2. Spowiedź z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w następującym porządku od 17³⁰:
    • wtorek – młodzież szkół średnich,
    • środa – młodzież klas VII i VIII,
    • czwartek – dzieci klas V i VI.
  3. Chłopców z klasy IV zapraszamy do służby przy ołtarzu – zapisy u ks. Michała.
  4. W piątek (8 września) święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej. Msze święte o godzinie 8⁰⁰, 10⁰⁰ (Drożanki) i 18⁰⁰. Na każdej z nich poświęcenie ziarna do siewu.
  5. W przyszłą niedzielę (10 września) na Mszę świętą o godzinie 17⁰⁰ zapraszamy pielgrzymów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę z grupy nr 20 oraz dobrodziejów i ofiarodawców. Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie przy ognisku.
  6. Intencja dla Kół Żywego Różańca:
    • W intencji dzieci i młodzieży o błogosławieństwo Boże w nauce i pogłębianiu wiedzy religijnej.
  7. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą świętą.
  8. W przyszłą niedzielę beatyfikacja rodziny Ulmów w Markowej o godzinie 10⁰⁰ – transmisja w TVP1.