17 września – XXIV niedziela zwykła

1. W poniedziałek (18 IX) święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży. Msza święta o godzinie 18⁰⁰.
  2. W przyszłą niedzielę:
    • zapraszamy młodzież z klasy VIII z rodzicami na Mszę o godzinie 12⁰⁰ oraz na spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
    • pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich i sołtysów do sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. Początek o 10³⁰.
    • na każdej Mszy Świętej małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie. Prosimy, aby małżonkowie wraz z dziećmi byli razem obok siebie na Mszy Świętej.
    • o 12⁰⁰ będziemy modlić się w intencji ks. Michała Pietrzyka z racji zbliżających się imienin.
  3. W sobotę i niedzielę (23-24 IX) pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę. Wszystkie rodziny zostaną powierzone Matce Bożej Częstochowskiej.
  4. Studium Organistowskie w Radomiu – spotkanie wstępne 25 września o godzinie 9⁰⁰.
  5. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą Świętą.