24 września – XXV niedziela zwykła

1. Dzisiaj pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę z oddaniem rodzin Matce Bożej Jasnogórskiej.
  2. W piątek (29 IX) święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Imieniny ks. Michała Pietrzyka.
  3. W sobotę (30 IX) w Radomiu na ulicy Żeromskiego odbędzie się „Apel Młodych”. Początek o godzinie 18⁰⁰. Apel zakończy się adoracją Najświętszego Sakramentu.
  4. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się październik. Różaniec w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 17⁰⁰. W dni powszednie Msza święta o godzinie 16³⁰, różaniec o godzinie 17⁰⁰. Zapraszamy.
  5. Pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Wysokiego Koła 7 października.
  6. Rektor WSD w Radomiu, ks. Marek Adamczyk zwraca się z prośbą o wsparcie seminarium w postaci darów natury – ziemniaki, warzywa. Proszę panów cechmistrzów i sołtysów o zebranie darów.