24 grudnia 2023 IV Niedziela Adwentu

1. Pasterka w kaplicy o 22.00 w Kościele parafialnym o 00.00. Ofiary zbierane na pasterce przeznaczone są na Diecezjalny fundusz ochrony życia.
  2. We wtorek ( 26.12.) św. Szczepana. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy będzie poświęcenie owsa.
  3. W przyszła niedzielę uroczystość Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – modlimy się w intencji naszych rodzin i zakończenie roku kalendarzowego.
  4. 26 grudnia o godzinie 12.00 będziemy modlić się w intencji ks bpa Pawła Sochy, który przeżywa 50 rocznicę święceń biskupich. Sakrę przyjął w Gorzowie 26.12.1973r z rąk ks kard. Karola Wojtyły.
  5. W środę rozpoczynamy wizytę duszpasterską, istotą wizyty jest wspólna modlitwa, błogosławieństwo, spotkanie z rodzinami. Mimo, że wizyta trwa krotko to jest to okazja do spotkania. Starajmy się być obecni w domu. Młodzież prosimy o zostawienie zeszytów lub ćwiczeniówek z religii. Wizytę zaczynamy od godz. 09.00.

” Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas” ( J 1,14 )
    Niech Syn Boży, Odkupiciel człowieka obecny wśród nas – błogosławi wszystkim parafianom i gościom.
    Szczęść Boże.