II Niedziela Wielkanocy 07.04.2024


  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego – w kościele o godz. 1500 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 1700. Zapraszamy
  2. Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Doświadczamy Bożego miłosierdzia, ale to jest wezwanie by być miłosiernym i miłosierdzie okazywać innym. Dziś także ogólnopolski „Dzień Dobra”.
  3. Jutro (8 IV) liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia – zachęcam do duchowej adopcji dziecka poczętego.
  4. III niedziela wielkanocna obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Biblijna. W Polsce narodowe czytanie Pisma Świętego pod hasłem „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie” (Dz 2, 42).
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka dla Stasia Zielińskiego z Rawicy Starej. 4-letni Staś cierpi na zanik mięśni. Terapia w USA będzie kosztować ok. 15 mln zł. Rodzice proszą o wsparcie.
  6. Dzieci i młodzież zachęcamy do wzięcia udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych z Ruchem Światło-Życie. Zapisy od 10 kwietnia. Zachęcam rodziców do wysyłania dzieci na te rekolekcje.

Pan mój i Bóg mój!

– wyznanie Tomasza

Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli.

J 20, 28-29

Jaka jest moja odpowiedź?

Niech Zmartwychwstały Pan prowadzi nas drogami zbawienia.