III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024r.

1. Przeżywamy Niedzielę Biblijną pod hasłem „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie”. I narodowy dzień czytanie Pisma Świętego – na dziś zaplanowane jest czytanie Dziejów Apostolskich, które ukazują życie Kościoła po Zmartwychwstaniu Jezusa.
  2. Niedziela Biblijna rozpoczyna Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Zachęcam do systematycznego czytania Biblii.
  3. W przyszłą niedzielę – Niedzielę Dobrego Pasterza – modlimy się w intencji WSD w Radomiu, i powołania do służby kapłańskiej. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na utrzymanie WSD w Radomiu.
  4. Abp. Tadeusz Wojda, przewodniczący KEP prosi o modlitwę w intencji: ochrony życia dzieci nienarodzonych.
  5. Spowiedź, codziennie pół godziny przed Mszą.
  6. Trwajmy w modlitwie o pokój na świecie.

Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz”. ( Łk 24,32 )
    Idźmy w życiu za Słowem – Jezusem Chrystusem. Szczęść Boże.