IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024r.

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Pod hasłem ” Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn” (J 2,5). Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na WSD w Radomiu.
  2. We wtorek uroczystość Św. Wojciecha biskupa – głównego patrona Polski
  3. W czwartek św. Marka Ewangelisty – modlimy się o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy rolników, ogrodników i sadowników.
  4. 25.04. są imieniny bp. Marka Solarczyka ( biskupa radomskiego ) – pamiętajmy w modlitwach o dostojnym solenizancie.
  5. W środę o godzinie 18.00 ks bp. Piotr Turzyński udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Na Msze Świętą zapraszamy: rodziców, rodziny bierzmowanych i parafian.
  6. Spowiedź młodzieży bierzmowanej i ich rodziców w poniedziałek o godzinie 17.00.
  7. W dniach 27.04-02.05.2024r. w naszej diecezji będzie peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów.
  8. W imieniu rodziców dziękuję za złożone ofiary na leczenie małego Franciszka Szpilskiego.
    Dziękuję też w imieniu harcerzy i harcerek za wsparcie wyjazdu młodzieży na obóz.

„Ja jestem dobrym Pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają”. (J 10,14) Czy idę za moim Pasterzem?
    Niech Pan – Dobry Pasterz – prowadzi nas na drogach zbawienia. Szczęść Boże.