V Niedziela Wielkanocna 28.04.2024r.


 1. W maju Msze o godzinie 07.00;18.00 – po Mszy wieczornej, nabożeństwo majowe- litania loretańska. Zachęcamy do śpiewania litanii i pieśni Maryjnych przy figurach i krzyżach, które są w naszych wioskach. Módlmy się też litanią do Matki Bożej w naszych rodzinach.
 2. W piątek 03.05 uroczystość NMP Królowej Polski – Msze jak w Niedzielę. Ten dzień to Święto nakazane i należy uczestniczyć we Mszy Świętej. Z racji Uroczystości w ten piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. 03 maja na Mszy o godz. 12.00, będziemy modlić się w intencji druhów OSP Kuczki Kol. i Wojsławic o Boże Błogosławieństwo dla nich.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.
 6. Trwa peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów i modlitwa w intencji rodzin w naszej diecezji.
 7. Dziękujemy młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania i rodzicom za złożone ofiary na misje.

  „Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwać będę. Kto trwa we Mnie, przynosi owoc obfity”. ( J 15,4-5 )
  Trwajmy w zjednoczeniu z Jezusem, a On będzie nas wspierał. Szczęść Boże.