6 sierpnia – Przemienienie Pańskie


  1. Wczoraj z naszej parafii wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – Grupa nr 20. Już po raz dziesiąty prowadzi ją ks. Mariusz Morawski. Dziś pielgrzymi dotrą na nocleg w Parznicach, a w przyszłą niedzielę spotkają się Matką Bożą Częstochowską na Jasnej Górze. Trasa pielgrzymki. Przemarsz pielgrzymów można również śledzić na facebook pielgrzymki radomskiej oraz w aplikacji mobilnej. Relację z wyjścia pielgrzymów można przeczytać również na stronie Radia Plus i Gościa Niedzielnego. Zdjęcia z pielgrzymki w galerii.
  2. Włączmy się w duchowe pielgrzymowanie, aby swoją modlitwą wspomagać tych, którzy idą pieszo na Jasną Górę. Zapraszamy co dziennie na Mszę świętą o godz. 18:00 oraz adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z Apelem Jasnogórskim.
  3. W przyszłą niedzielę nabożeństwo fatimskie w Drożankach o godz. 18:30.
  4. Dożynki w naszej parafii w Uroczystość Wniebowzięcie NMP podczas Mszy świętej o godz. 12:00.
  5. Intencja dla Kół Żywego Różańca na sierpień: modlimy się o trzeźwość w naszej ojczyźnie.