13 sierpnia – XIX Niedziela w ciągu roku


  1. Dziś pielgrzymi 45. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej dotrą na Jasną Górę. Wśród nich pielgrzymi z naszej grupy parafialnej. W „Dwudziestce” pielgrzymuje 155 osób, w tym 55 z naszej parafii. Otoczmy ich naszą modlitwą dziękując za podjęty trud. więcej zdjęcia
  2. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy świętej poświęcimy zioła i kwiaty. A podczas Mszy świętej o godz. 12:00 podziękujemy Bogu za tegoroczne zbiory. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych miejscowości z wieńcami dożynkowymi.
  3. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP po Mszach świętych zbiórka do puszek dla poszkodowanych w powodzi na Słowenii.
  4. W przyszłą niedzielę Msza święta w intencji ks. Mariusza o godz. 12:00.
  5. Również w przyszłą niedzielę w Podgórze festyn charytatywny dla Szymona Wójcika. Początek o godz. 14:00